O nás

Nabízíme Vám výkup vozů všech značek za hotové a to bez zbytečných průtahů a formalit a také klasický komisní prodej a to bez účtování parkovného. Dále u nás můžete vyměnit Váš starý vůz za novější a to formou protiúčtu. V případě potřeby zajistíme spotřebitelský úvěr přímo Vám na míru, kdy máme na výběr hned z několika renomovaných úvěrových společností. Úvěr vyřídíme na počkání, to znamená, že zhruba do hodiny odjíždíte se svým novým vozem. Jako další službu pro své zákazníky nabízíme kompletní pojištění a opět máte na výběr hned z několika kvalitních pojišťoven.

U vozů dovezených ze zahraničí provádíme dovozové technické a přihlášení na české doklady na příslušném odboru dopravy. Vozy z dovozu jsou zpravidla po prvním majiteli a s doloženou  servisní historií. U námi nabízených vozů z dovozu jsou  STK a české doklady samozřejmě již v ceně, tedy za nic nedoplácíte a nemáte žádné starosti s úřady.

V případě Vašeho vážného zájmu dovezeme jakýkoliv vůz a to přesně dle vašeho přání na zakázku.

Náš autobazar si zakládá především na kvalitě vlastních nabízených vozů a naším cílem je maximální spokojenost Vás – tedy našich zákazníků. Profesionalitu a kvalitu našich služeb dokládají tisíce spokojených zákazníků a tisíce prodaných vozů za bezmála patnáctiletou existenci našeho  autobazaru !


Fatal error: Call to undefined function get_wp_term_image() in /data/www/autokolaje.cz/www.autokolaje.cz/wp-content/themes/cloriato-lite/template-fullwidth.php on line 33